• No Time to Die

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Stephen King: A Necessary Evil

    ★★★

  • Clearwater

  • Tenet

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Japan Sinks: 2020

  • Extraction

    ★½

  • Sputnik

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • VFW

    ★★★

  • Battle at Big Rock

  • 3 from Hell

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Sky Fighter

    ★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Brightburn

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Pinki

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Captive State

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • The Wandering Earth

    ★★★