Sort by

Zach has logged 339 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★★½
Edit this entry  
31
High School

High School

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Migration

Migration

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mooned

Mooned

2023
×
Read the review Edit this entry  
30
Four Daughters

Four Daughters

2023
×
★★★★
Edit this entry  
29
Monrovia, Indiana

Monrovia, Indiana

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
All of Us Strangers

All of Us Strangers

2023
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
28
Candy Cane Lane

Candy Cane Lane

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Store

The Store

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Teachers’ Lounge

The Teachers’ Lounge

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Napoleon

Napoleon

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
A Murder at the End of the World

A Murder at the End of the World

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Occupied City

Occupied City

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Carol

Carol

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Memory

Memory

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Aquaman

Aquaman

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Anyone But You

Anyone But You

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Chicken Run: Dawn of the Nugget

Chicken Run: Dawn of the Nugget

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wish

Wish

2023
×
Read the review Edit this entry  
16
The Iron Claw

The Iron Claw

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Taste of Things

The Taste of Things

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Drawings of My BF

Drawings of My BF

2021
×
Edit this entry  
14
The Color Purple

The Color Purple

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Wonka

Wonka

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
It's a Wonderful Knife

It's a Wonderful Knife

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
In Water

In Water

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Daughters of Fire

The Daughters of Fire

2023
×
Read the review Edit this entry  
13
Fallen Leaves

Fallen Leaves

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Boys in the Boat

The Boys in the Boat

2023
×
Read the review Edit this entry  
09
Eileen

Eileen

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
About Schmidt

About Schmidt

2002
×
★★★½
Edit this entry  
03
Godzilla Minus One

Godzilla Minus One

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
I Love You to Death

I Love You to Death

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Monster

Monster

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Rustin

Rustin

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Saltburn

Saltburn

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
May December

May December

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Thanksgiving

Thanksgiving

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Leo

Leo

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dream Scenario

Dream Scenario

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Marvels

The Marvels

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
All Dirt Roads Taste of Salt

All Dirt Roads Taste of Salt

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
American Fiction

American Fiction

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
Read the review Edit this entry  
02
The Omen

The Omen

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
NYAD

NYAD

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry