Sort by
  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Foe

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Fingernails

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Love in Taipei

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Prom Pact

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Mutt

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Moonshot

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Better Nate Than Ever

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Straight Up

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Plus One

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Benjamin

    ★★★½

  • Happy Anniversary

    ★★★★

  • After Everything

    ★★★½

  • Shirkers

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • You're My Boss

    ★★★

  • This Is Where I Leave You

    ★★★½

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Begin Again

    ★★★★

  • The To Do List

    ★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★½

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★