Sort by
  • Squid Game

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Inbetween Girl

    ★★★½

  • Violet

    ★★★★

  • Witch Hunt

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Here Before

    ★★★

  • I’m Fine (Thanks For Asking)

    ★★★

  • Introducing, Selma Blair

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★

  • See You Then

    ★★★

  • Women Is Losers

    ★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★½

  • Cherry

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Ninjababy

    ★★★★

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Don't Go Tellin' Your Momma

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Burrow

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★½

  • Holidate

  • This Is Not A Love Letter

  • My First Summer

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Nocturne

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Little Fish

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½