Sort by

Zoe has logged 31 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Apollo 10½: A Space Age Childhood

Apollo 10½: A Space Age Childhood

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
No Strings Attached

No Strings Attached

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Game

The Game

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Saved!

Saved!

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
RRR

RRR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dick

Dick

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
28 Days

28 Days

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Lake House

The Lake House

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Flower

Flower

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Heat

The Heat

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry