Sort by

Zoë Rose Bryant has logged 35 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fatal Affair

Fatal Affair

2020
×
Read the review Edit this entry  
29
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Radioactive

Radioactive

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Rental

The Rental

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Diary of a Mad Black Woman

Diary of a Mad Black Woman

2005
×
★★★½
Edit this entry  
22
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★½
Edit this entry  
17
First Cow

First Cow

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love Sarah

Love Sarah

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Relic

Relic

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Greyhound

Greyhound

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Huntsman: Winter's War

The Huntsman: Winter's War

2016
×
★★½
Edit this entry  
07
Disappearance at Clifton Hill

Disappearance at Clifton Hill

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Independence Day

Independence Day

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Minions

Minions

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Masters of Love

Masters of Love

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry