Sort by
  • Untitled Godzilla vs. Kong Sequel

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Akakiri

  • Lop & Ochō

  • The Elder

  • T0-B1

  • The Ninth Jedi

  • The Village Bride

  • The Twins

  • Tatooine Rhapsody

  • The Duel

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • She Will

    ★★★

  • Transformers: War for Cybertron: Kingdom

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★