• Xtreme

    ★★½

  • The Innocent

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Hey There!

    ★★

  • Paper Lives

    ★★½

  • Sentinelle

    ★½

  • Stuck Apart

    ★★★½

  • Terapist

    ★★½

  • The Call

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Ethos

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Aile Hükümeti

    ½

  • Weasel

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★★

  • Ghosts

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • One-Way to Tomorrow

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Boys from County Hell

    ★★½

  • Aleph

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★★

  • Time to Hunt

    ★★★

  • Wildland

    ★★★½

  • Vendors' Meeting

  • ZeroZeroZero

    ★★★★

  • Exile

    ★★★★

  • You Know Him

    ★★★★

  • Rise of Empires: Ottoman

  • Comidark Films 2: The Pawn

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★

  • Karakomik Filmler 2

    ★½

  • The Way We Are

    ½

  • Baba Parası

  • Güzelliğin Portresi

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • The Immortal

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★★

  • You've Got Murder

  • Comidark Films: The Getaway

  • Comidark Films: In Between

  • Karakomik Filmler

  • Old Men Never Die

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

  • The Irishman

  • Kapı

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★

  • Mosul

    ★★★

  • The Capture

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

  • Heroic Losers

    ★★★

  • Nimic

    ★★★½

  • Geniş Aile: Komşu Kızı