Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Hilal, Feza and Other Planets

    ★★

  • Cici

    ★★★

  • Iguana Tokyo

    ★★★

  • Hollow

    ★½

  • Mirror Mirror

    ★★★½

  • Black Night

    ★★

  • RSVP (Please Respond)

    ★½

  • Hara

    ½

  • Snow and the Bear

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • A Hope

  • Nope

    ★★★

  • A Woman Escapes

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Pacifiction

    ★★★★

  • Tori and Lokita

    ★½

  • Burning Days

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • EO

    ★★★

  • A Night in Four Parts

    ★★★

  • The Northman

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Bergen

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Love, Deutschmarks and Death

    ★★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★½

  • Sonne

    ★★★

  • Incredible But True

    ★★

  • Rimini

    ★★★★

  • Beautiful Beings

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Peter von Kant

    ★★

  • Hatching

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • Memoria

    ★★★★½

  • Dialogue

    ★★½

  • Together, We Shall Die

    ★★½

  • The Cage

    ★½

  • Zuhal

    ★★★

  • Kerr

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Birds of Paradise

  • Blue Moon

    ★★

  • Between Two Dawns

    ★★

  • Incurable

    ★★½

  • Anatolian Leopard

    ★½

  • America Latina

  • Earwig

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Freaks Out

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Atlantide

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Leave No Traces

    ★★½

  • The Voyeurs

    ½

  • Juju Stories

  • After Blue

    ★★★½

  • Gerda

    ★★