Sort by
  • The Moon

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★½

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Bloodhounds

    ★★★★★

  • The Childe

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Nefarious

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Hunger

    ★★★★

  • My Home Hero

    ★★★★½

  • Mrs. Chatterjee Vs Norway

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Unlocked

    ★★½

  • Maghrib Time

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • The Point Men

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Emancipation

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • Narco-Saints

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ½

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ½

  • Barbarian

    ★★★½

  • A Model Family

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

  • One Piece Film Red

    ★★

  • Hansan: Rising Dragon

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • The Killing

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★½