Sort by

Joey has logged 26 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
TINA

TINA

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Father

The Father

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Beginners

Beginners

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Love Song for Latasha

A Love Song for Latasha

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Carnal Knowledge

Carnal Knowledge

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
A New Leaf

A New Leaf

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Our Idiot Brother

Our Idiot Brother

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Norma Rae

Norma Rae

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Long Goodbye

The Long Goodbye

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chinatown

Chinatown

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Training Day

Training Day

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Paper Moon

Paper Moon

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry