zee88 has logged 18 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Berserk

Berserk

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Bombay Rose

Bombay Rose

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Mortal Kombat: Annihilation

Mortal Kombat: Annihilation

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★
Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Yojimbo

Yojimbo

1961
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Belly

Belly

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Game Changers

The Game Changers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Here Comes Peter Cottontail

Here Comes Peter Cottontail

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry