Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Monster

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • A Short Story

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½