Sort by

zakary has logged 26 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Kill List

Kill List

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Focus

Focus

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Green Lantern

Green Lantern

2011
×
Read the review Edit this entry  
12
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
Read the review Edit this entry  
10
The Goonies

The Goonies

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Mothman Prophecies

The Mothman Prophecies

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Christine

Christine

2016
×
★★★½
Edit this entry  
09
That's My Boy

That's My Boy

2012
×
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Zootopia

Zootopia

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
Read the review Edit this entry  
03
Live by Night

Live by Night

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry