Sort by
  • The Black Phone

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★

  • Nacho Libre

    ★★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Good Will Hunting

    ★★★★½

  • Pulse

    ★★★★½

  • Mamma Mia!

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Chungking Express

    ★★★★½

  • Alvin and the Chipmunks

    ★★★★