Sort by

Zayden has logged 17 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
The Human Centipede (First Sequence)

The Human Centipede (First Sequence)

2009
×
½
Edit this entry  
20
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Edit this entry  
18
Strange Days

Strange Days

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
18
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
At Eternity's Gate

At Eternity's Gate

2018
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★★½
Edit this entry  
09
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2009
×
★★★★
Edit this entry  
09
Tarzan

Tarzan

1999
×
★★★½
Edit this entry  
09
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★
Edit this entry  
06
X-Men

X-Men

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry