Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Problemista

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Cassandro

    ★★½

  • Missing

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½