ZaraGwen has logged 138 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Gayby

Gayby

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Thor

Thor

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Ring Two

The Ring Two

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Thing

The Thing

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Youth in Revolt

Youth in Revolt

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Aloha

Aloha

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Joshy

Joshy

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Get a Job

Get a Job

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Damsels in Distress

Damsels in Distress

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mystery Team

Mystery Team

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crawl

Crawl

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Addicted to Fresno

Addicted to Fresno

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Eight Legged Freaks

Eight Legged Freaks

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Make It Happen

Make It Happen

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Factory Girl

Factory Girl

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Alex of Venice

Alex of Venice

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Eli

Eli

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
A.C.O.D.

A.C.O.D.

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Company You Keep

The Company You Keep

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Silent House

The Silent House

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bobby

Bobby

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Parts You Lose

The Parts You Lose

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Smashed

Smashed

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III

A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Failure

Failure

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
She Said, She Said

She Said, She Said

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
It's Getting Late

It's Getting Late

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Listen Up Philip

Listen Up Philip

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Faults

Faults

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Song to Song

Song to Song

2017
×
Read the review Edit this entry  
24
Russell Kane Live

Russell Kane Live

2015
×
★★★½
Edit this entry  
24
7500

7500

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Tolkien

Tolkien

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
All About Nina

All About Nina

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Monster Island

Monster Island

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry