• Red Notice

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Madame Claude

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • WandaVision

    ★★½

  • The Marksman

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Come Play

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Rhubarb

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Mogul Mowgli

  • The Father

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½