• Scream 4

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★

  • Scream 2

    ★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Amarcord

    ★★★★½

  • Ossessione

    ★★★½

  • War and Peace

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★

  • Eternals

  • Red Notice

  • I Vitelloni

    ★★★★½

  • His Girl Friday

    ★★★½

  • Dont Look Back

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • A Special Day

    ★★★★½

  • Zero for Conduct

    ★★★½

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★½