Sort by
  • Strays

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ½

  • Maggie Simpson in

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Watching and Dreaming

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★½

  • Scream VI

    ½

  • 65

  • The Trident

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • The Dog & the Boy

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • For The Future

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Dog Gone

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Troll

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • A Christmas Karen

    ½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★½

  • Disenchanted

    ½

  • Strange World

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

  • Spirited

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ½

  • Thanks to Them

    ★★★★½