Sort by

살마 has logged 20 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Babylon

Babylon

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
25
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
23
Babylon

Babylon

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Nile Hilton Incident

The Nile Hilton Incident

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
Argentina, 1985

Argentina, 1985

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Microphone

Microphone

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Edit this entry  
10
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★
Edit this entry  
09
Swing Girls

Swing Girls

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Shame

Shame

2011
×
★★★½
Edit this entry  
09
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Menu

The Menu

2022
×
★★★
Edit this entry  
02
Soulmate

Soulmate

2020
×
½
Edit this entry  
01
Taslim Ahali

Taslim Ahali

2022
×
★★★
Edit this entry  
01
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read other review Edit this entry