Sort by
  • This Is Me…Now

    ★★★

  • Flight 404

    ★★★★½

  • Anyone But You

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Sukkar

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Ransomed

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • El Ruby House

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • King the Land

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Under Guardianship

    ★★★★

  • Mystery Box

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Seventh-Year Itch

    ★★★★

  • A Rare Currency

    ★★

  • Air

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Balto

    ★★★★

  • Midlife Crisis

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • Shalaby

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Reborn Rich

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • #Gawwezni

    ½

  • Room 207

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Affair

  • All Quiet on the Western Front

    ½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Khetet Mazinger

  • If You Wish Upon Me

    ★★★½

  • Taslim Ahali

    ★★★

  • Purple Hearts

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bahebek

    ½

  • Persuasion

    ★★★

  • Kira & El Gen

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★