• The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • Adventure Time: Distant Lands

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • 8:46

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Pinocchio

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Mike Birbiglia: The New One

  • Killer Sofa

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★