Sort by

Zack has logged 16 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Predators

Predators

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Predator

Predator

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★
Edit this entry  
16
Galaxy Quest

Galaxy Quest

1999
×
★★★
Edit this entry  
15
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
Read the review Edit this entry  
12
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ponyo

Ponyo

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry