Sort by
  • Mean Girls

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★