Sort by

Zach has logged 22 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
House of 1000 Corpses

House of 1000 Corpses

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Braven

Braven

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Snow Steam Iron

Snow Steam Iron

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Justice League

Justice League

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fast Color

Fast Color

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Honeymoon

Honeymoon

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry