Sort by

Zach has logged 17 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
All Star Superman

All Star Superman

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Silver Bullet

Silver Bullet

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry