Sort by

Zach Pope has logged 166 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Smile

Smile

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Avatar

Avatar

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avatar

Avatar

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Railway Children Return

The Railway Children Return

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pearl

Pearl

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Blonde

Blonde

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bros

Bros

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
See How They Run

See How They Run

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Pinocchio

Pinocchio

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Me Time

Me Time

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Samaritan

Samaritan

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Beast

Beast

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Bounty Hunter

The Bounty Hunter

2010
×
★★
Edit this entry  
11
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
DC League of Super-Pets

DC League of Super-Pets

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
No Strings Attached

No Strings Attached

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Easter Sunday

Easter Sunday

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Prey

Prey

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Due Date

Due Date

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Blind Side

The Blind Side

2009
×
★★★★
Edit this entry  
28
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Vengeance

Vengeance

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★
Edit this entry  
20
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Gabby Giffords Won't Back Down

Gabby Giffords Won't Back Down

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Man from Toronto

The Man from Toronto

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry