• American Underdog

    ★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • The Out-of-Towners

    ★½

  • Winnie the Pooh

    ★★

  • Charlie's Angels: Full Throttle

    ★★

  • Tommy Boy

    ★★★

  • Bruce Almighty

    ★★½

  • A Deadly Adoption

    ★½

  • Tim and Eric's Billion Dollar Movie

    ★★

  • Semi-Pro

    ★½

  • Kicking & Screaming

    ★★½

  • Raggedy Ann & Andy: A Musical Adventure

    ★★★★

  • Dirty Work

    ★★½

  • The Money Pit

    ★★★

  • Airheads

    ★½

  • Twelve Monkeys

    ★★★

  • August Rush

    ★½