Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

  • Navalny

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Something's Coming: West Side Story

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film