Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Loki

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Final Score

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • A Ghost Story

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★★½

  • The DUFF

  • Gone Girl

    ★★★

  • It Follows

    ★★½

  • Fed Up

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • What to Expect When You're Expecting

    ★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★½

  • Contagion

    ½

  • Scream 4

    ★½