Sort by

Zachary has logged 11 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Good Boss

The Good Boss

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lou

Lou

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Looney Tunes: Back in Action

Looney Tunes: Back in Action

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Love at War

Love at War

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Rules of the Game

The Rules of the Game

1939
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
A Monster Calls

A Monster Calls

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Force Majeure

Force Majeure

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tangled

Tangled

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry