Sort by
  • The Hearing

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • PORNOMANIA

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Blond Night

  • I Lost My Mom

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Oasis

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Sparta

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • III

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Before I Change My Mind

    ★★★½

  • At Dusk

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Night Detour

    ★★★★

  • In Broad Daylight

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Rocket Fuel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • The Worst Ones

    ★★★★

  • Falcon Lake

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Love at War

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • That Kind of Summer

    ★★★★★

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Ignore It

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Good Boss

    ★★★½

  • Pharmakon

    ★★★★

  • His Little Issues

  • Heirdoms

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★