Sort by
  • The Killer

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Final Game of Death

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★

  • Das Geheimnis der Teufelspilze

    ★★★★

  • Anthropophagus II

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★

  • Les Complices

    ★★★

  • UFO Sweden

    ★★★½

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Coffee Table

    ★★★

  • The Barn Part II

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Zillion

    ★★

  • Enter Mycel

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Irati

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • Sisu

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★½

  • Mad Heidi

    ★★★½

  • Midnight Peepshow

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • I Came By

    ★★½

  • Tiny Cinema

  • Saturn Bowling

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • American Carnage

  • The Gray Man

    ★★★

  • Piety

    ★★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★

  • Swallowed

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Summer Scars

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Final Cut

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Confession

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • Follow Her

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Escape Room: La pel·lícula

    ★★★½