Sort by
  • Sleep Call

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Soulmate

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Blood Curse

    ★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Innocent Vengeance

    ★★★½

  • Maghrib Time

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Marui Video

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Makanai: Cooking for the Maiko House

    ★★★★

  • KKN di Desa Penari: Luwih Dowo, Luwih Medeni

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Check the Store Next Door 2

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Like & Share

    ★★★½

  • Sacred 2

    ★★★½

  • Drishyam 2

    ★★★★½

  • Ashiap Man

  • Sri Asih

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Qodrat

    ★★★½

  • OMG! Oh My Girl

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Womb

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Smile

    ★½

  • The Red Point of Marriage

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Autobiography

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★½

  • Fall

    ★★★