Sort by

YungRems has logged 27 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
06
Mank

Mank

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Scent of a Woman

Scent of a Woman

1992
×
★★★★
Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
South Park: The Pandemic Special

South Park: The Pandemic Special

2020
×
★★★
Edit this entry  
25
Icarus

Icarus

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★
Edit this entry  
13
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★
Edit this entry  
26
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
1917

1917

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★
Edit this entry  
18
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

2008
×
★★★★
Edit this entry  
05
Sincerely Louis C.K.

Sincerely Louis C.K.

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Edit this entry  
14
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Two Is a Family

Two Is a Family

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Patrick

Patrick

2019
×
★★★
Edit this entry