• Tentacles

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Chop Chop

    ★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★½

  • Blithe Spirit

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • Solitary

    ★★★½

  • Host

    ★½

  • Unhinged

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Black Emperor of Broadway

    ★★★

  • Lemonheads

  • The Hunt

    ★½

  • Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

    ★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • The Rhythm Section

    ★½

  • Faith Based

    ★★½

  • Trick or Treat

  • Mary

    ★★★

  • Blackbird

    ★★★

  • Porno

  • Stray Dolls

    ★★

  • The Fare

    ★★

  • Seat 25

    ★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★

  • The Lie

    ★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • Ravers

    ★½

  • Rust Creek

    ★★

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Lords of Chaos

    ★★½

  • Mandy

  • Maggots

    ½

  • Anna and the Apocalypse

    ★★★★

  • The Layover

    ★½

  • One Percent More Humid

    ★★★½

  • The House of Screaming Death

    ★½

  • Feast of Fear

    ★★

  • Anthropoid

    ★★★★

  • Nerdland

  • Norm of the North

    ★½

  • Burnt

    ★★

  • Hello, My Name Is Doris

    ★★★½

  • Predestination

    ★★

  • The Lookalike

    ★★★½

  • Afternoon Delight

    ★★

  • Kick-Ass 2

    ★★★

  • A F**kload of Scotch Tape

    ★★★

  • Zombie Ass: Toilet of the Dead

    ★★

  • The Strange Thing About the Johnsons

    ★★½

  • Going the Distance

    ★½

  • Sweatshop

  • Jennifer's Body

  • My Neighbor's Secret

  • The Ramen Girl

    ★★½

  • The Pumpkin Karver

  • Elizabethtown

  • Hellraiser: Deader

    ★★★

  • The Polar Express

    ★★★

  • A Tale of Two Sisters

    ★★★★

  • Jason X

    ★★½

  • Finder's Fee

    ★★★

  • Coyote Ugly

    ★★½

  • Leprechaun in the Hood

  • Runaway Bride

  • The Boondock Saints

    ★★★★½

  • MouseHunt

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★

  • To Gillian on Her 37th Birthday

    ★★

  • Matilda

    ★★★½