Sort by
  • Barbie

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Woman King

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Fall

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

  • Kimi

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

  • Maid

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★½

  • Old

  • Fear Street: 1666

  • Titane

  • Fear Street: 1978

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Forever Purge

  • Fear Street: 1994

  • Cruella

  • Girl in the Basement

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Holidate

    ★★★

  • Clouds

  • Death of Me

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Vanished

  • Palm Springs

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • The Night House

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Waves

    ★★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Ready or Not

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw