• High Fidelity

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Grustle

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • Insert Title Here

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Sing

    ★★★½

  • Sinister

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • There Will Be Blood

    ★★★★

  • Kenobi: A Star Wars Fan Film

    ★★★★

  • Click & Collect

    ★★★½

  • Die Hard

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Loki

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½