Sort by
  • Need

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ½

  • Pistol

  • Men

  • Metal Lords

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Memoria

    ★★★★½

  • Knocked Loose: A Tear in the Fabric of Life

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Yung Lean: In My Head

    ★★★★½

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Antonio's Mistake

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • After We Collided

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Host

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Ratty

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Pursuit

  • Rhubarb

  • Schizophrenia

  • Chunky Shrapnel

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • The Bourgeois

    ★★★★

  • Last and First Men

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Onward

    ★★½

  • Scenes from My Life

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★