Sort by

yorel1976 has logged 16 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
James White

James White

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
American Made

American Made

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Only the Brave

Only the Brave

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Unsane

Unsane

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
45 Years

45 Years

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
A Taxi Driver

A Taxi Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Heaven Knows What

Heaven Knows What

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
2046

2046

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Tale

The Tale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry