Sort by

yorel1976 has logged 149 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Rider

The Rider

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Roma

Roma

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Searching

Searching

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Adam Sandler: 100% Fresh

Adam Sandler: 100% Fresh

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Apostle

Apostle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Custody

Custody

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Maniac

Maniac

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Auntie Edna

Auntie Edna

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bao

Bao

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Loveless

Loveless

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
American Animals

American Animals

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Prayer Before Dawn

A Prayer Before Dawn

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Night Comes On

Night Comes On

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Gemini

Gemini

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Endless

The Endless

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Tully

Tully

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The End of the Tour

The End of the Tour

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Tag

Tag

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Stanford Prison Experiment

The Stanford Prison Experiment

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Touch of Evil

Touch of Evil

1958
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Revenge

Revenge

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Comedy Central Roast of Bruce Willis

Comedy Central Roast of Bruce Willis

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry