Sort by

yorel1976 has logged 15 entries for films during March 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Holy Motors

Holy Motors

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Arthur Christmas

Arthur Christmas

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Stake Land

Stake Land

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Oslo, August 31st

Oslo, August 31st

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mean Streets

Mean Streets

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Michael

Michael

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Animal House

Animal House

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry