Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Bones

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Soul

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Avengers: Endgame

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • mid90s

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • Get Out

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★★

  • Deadpool

  • Interstellar

  • As Above, So Below

    ★★★★½

  • 10,000 Km

    ★★½

  • Whiplash

  • The Wolf of Wall Street

  • Sinister

    ★★★

  • Drive

    ★★★★½

  • The Social Network

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • Mr. Nobody

    ★★★★★

  • The Dark Knight

  • Ratatouille

  • The Butterfly Effect

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

  • Spirited Away

  • Donnie Darko

    ★★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★★½

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Fight Club

    ★★★★½

  • The Matrix

  • Happy Together

    ★★★★½

  • Fallen Angels

    ★★★★

  • Chungking Express

    ★★★★

  • Rocky IV

    ★★★★

  • Scarface

    ★★★★★

  • Rocky III

    ★★★★

  • Rocky II

    ★★★★½

  • The Hills Have Eyes

    ★★★★

  • Star Wars

  • Rocky

    ★★★★½