• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Cinderella

  • The Card Counter

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Cherry

    ★½

  • Crisis

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Wild Mountain Thyme

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Extra Footage

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Another Round

    ★★★★