Gareth has logged 16 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Don't Blink

Don't Blink

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Clockwise

Clockwise

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Guard

The Guard

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Trumbo

Trumbo

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captain Phillips

Captain Phillips

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Infiltrator

The Infiltrator

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Tarzan

Tarzan

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry