Sort by
  • Remembering

  • Snoopy Presents: Lucy's School

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Magnum Opus

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Snoopy Presents: To Mom (and Dad), With Love

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Mike Epps: Indiana Mike

  • The Bubble

    ½

  • Surviving Paradise: A Family Tale

    ★★★★★

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

  • No Exit

    ★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★

  • Fresh

  • The House

    ★★★

  • Sex Appeal

    ★★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★★

  • Beanie Mania

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Dead Asleep

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★½

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★★★

  • The Forever Prisoner

  • Mariah's Christmas: The Magic Continues

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Antlers

    ★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Escape the Undertaker

    ★★★½

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½