Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Foe

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Unwelcome

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★½