• V/H/S

    ★★★★★

  • The Wizard of Oz

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom

    ★★★★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★★

  • Joga o Lixo Fora

    ★★★★★

  • Canibalya

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ½

  • Saint Maud

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Rise of the Guardians

    ★★★★★

  • Fear, Inc.

    ★★★★★

  • Freddy vs. Jason

    ★★★★★

  • Cronos

  • Soul

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★★